Zrób to sam. Czyli jak zrobić piękne ozdoby świąteczne z juty. Ozdoby bożonarodzeniowe z juty

Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, są oryginalnym i niepowtarzalnym dodatkiem dekoracyjnym, który z pewnością pasować będzie do każdego wnętrza.Dzięki dużemu zainteresowaniu ręcznie robionymi ozdobami, powstało wiele ciekawych pomysł na tanie i proste w wykonaniu ozdoby.

Jak samodzielnie wykonać ozdoby świąteczne? Jakich materiałów użyć, by ozdoby prezentowały się pięknie?

Do najpopularniejszych produktów, z których można wykonać ozdoby zalicza się juta. Ten wyjątkowy materiał występuje w wielu kolorach oraz kształtach, w dodatku dostępny jest niemal w każdym sklepi, a jakiego cena jest niska.
Ozdoby bożonarodzeniowe z juty są proste w wykonaniu. Do stworzenia wianka wystarczy baza, czyli koło na przykład styropianowe, juta, klej oraz dowolne dodatki, na przykład kwiaty, bombki czy gałązki świerku.
Drugą propozycją jest wykonanie choinki.Wystarczy niewielka doniczka, pianka montażowa lub styropian do wypełnienia doniczki, kij oraz stożek, na przykład ze styropianu czy brystolu. Wszystkie elementy łączymy ze sobą, ozdabiamy jutą i choinka gotowa! Dla urozmaicenia można dodać różnego rodzaju dodatki, na przykład suszone owoce czy małe bombki.
Trzecia ozdobą, którą wykonanym z juty są bombki. Do ich wykonania niezbędne będą styropianowe kule, o dowolnej średnicy, jutra i dodatki. Bombki w wykonaniu są bardzo proste. Wystarczy owinąć jutą styropian i doczepić wybrane dodatki. PO chwili bombka jest już gotowa.
Ozdoby z juty, to świetny, prosty i tani sposób na wykonanie oryginalnych ozdób bożonarodzeniowych. Wystarczy kilka dodatków i wyobraźnia, by powstały piękne prace.

Author: hotel-staromiejski.pl