Wanna, czy prysznic? Odwieczny dylemat

Zwolenników długiego wylegiwania się w wannie jest tyle samo co miłośników szybkiego prysznica – obie opcje mają swoje wady i zalety.
Jednak co w sytuacji, gdy nie możemy opowiedzieć się jednoznacznie, które rozwiązanie bardziej nam odpowiada? O ile nie ogranicza nas przestrzeń w łazience – można zdecydować się na wannę i prysznic. Jeśli natomiast na dwa te elementy nie wystarczy miejsca, to dobrym kompromisem jest wanna z szybą prysznicową – może pełnić klasyczną funkcję kąpielową, a także prysznicową – bez ryzyka zachlapania łazienki.

 

Większość dostępnych na rynku wanien, niezależnie, czy to wanny akrylowe czy stalowe, mają możliwość domontowania szklanej szyby. Jedynie przy niektórych niesymetrycznych kształtach wanien może być z tym problem, lecz sprzedawca w sklepie na pewno będzie w stanie doradzić, czy takie rozwiązanie jest w konkretnym przypadku możliwe.
Decyzja o posiadaniu tylko prysznica często wynika z niedostatecznej ilości miejsca w łazience. W tym przypadku warto rozważyć zamontowanie panela prysznicowego z hydromasażem i biczami wodnymi – w ten sposób nawet bez możliwości godzinnego leżenia w wannie jesteśmy w stanie zapewnić sobie odrobinę relaksu we własnym, ekspresowym spa.

 

Author: hotel-staromiejski.pl