Oszczędność miejsca w małym mieszkaniu

Małe mieszkanie nie musi być niefunkcjonalne. Aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń, należy zaaranżować wiele miejsc do przechowywania. Dzięki temu stale utrzymamy porządek i uzyskamy wrażenie przestronności. W każdym mieszkaniu na pewno znajdzie się miejsce, które na pozór nieustawne, może okazać się idealnym miejscem na szafę, np. wnęka w przedpokoju.
Jeśli zdecydujemy się na szafy do zabudowy wnęk Warszawa tanio oferuje dostęp do wielu wykonawców. Można zdecydować się na firmę, która przyjedzie do domu, wymierzy dokładnie szerokość, wysokość i głębokość wnęki oraz od razu przystąpi do wykonania odpowiedniej zabudowy.

 

Warto zdecydować się na zabudowę całościową – to znaczy od podłogi do sufitu. Miejsca łatwo dostępne będą wykorzystywane do przechowywania przedmiotów codziennego użytku, zaś na wyższych, mniej dostępnych półkach można składować rzeczy sezonowe (na przykład czapki i rękawiczki, czy sprzęt narciarski). Drzwi szafy do zabudowy mogą być wykonane z drewna, materiału drewnopodobnego, czy pokryte laminatem. Wyposażenie ich w lustro optycznie powiększy pomieszczenie, podobnie jak zastosowanie fototapety.

 

Author: hotel-staromiejski.pl