Komfort snu – komfort życia!

Jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Stare powiedzenie niesie ze sobą wiele prawdy życiowej, ale i tej dosłownej – komfort snu odgrywa kluczową rolę w naszym życiu. W ciągu 6 – 8 godzin nocnego odpoczynku ciało i umysł musi mieć zapewnione doskonałe warunki do regeneracji, żeby dzielnie służyć nam przez cały kolejny, intensywny dzień. Osoby borykające się z kłopotami ze snem doskonale wiedzą, jak negatywnie wpływa to na ich funkcjonowanie w życiu codziennym. Niespokojny, przerywany i płytki sen może odbić się na samopoczuciu, koncentracji, a nawet skutkować zaburzeniami hormonalnymi i psychicznymi.

 

Pierwszym krokiem do zapewnienia sobie najlepszej jakości snu jest inwestycja w dobrej jakości materac. Polecenia godne są materace Hevea.
W ofercie producenta znajdziemy wykonane z wysokiej jakości materiałów materace lateksowe, lateksowo-kokosowe oraz piankowe, a do tego dostępne w różnych wielkościach, modelach, twardościach. Dzięki temu możliwy jest idealny dobór materaca do potrzeb wszystkich użytkowników – osób starszych, dzieci, alergików, czy skarżących się na bóle kręgosłupa.

 

Author: hotel-staromiejski.pl