Jak zaaranżować prysznic w łazience

Aranżacja prysznica w łazience nie musi być standardowa ani nudna. A każda spośród możliwych opcji pasować będzie do innego stylu, wielkości wnętrza oraz do potrzeb domowników.

Kabina prysznicowa to najłatwiejszy sposób na przygotowanie miejsca kąpieli pod natryskiem. Jest odpowiednia do dużych i małych łazienek. Brodzik z kabiną zapobiega zachlapanu podłogi, w głębszym można wybrać coś ręcznie lub wyczyścić np. dywanik. Brodziki że specjalnymi siedziska i to wygodne rozwiązanie dla osób starszych czy schorowanych.
Wnęka prysznicowa jest nowoczesnym rozwiązaniem, które daje więcej przestrzeni niż zwykła kabina.

 

Pozwala nawet na kąpiel we dwoje. Ze względu na brak podwyższenia podłogi można też dostosować wnękę np. do potrzeb osoby niepełnosprawnej. Drzwi szklane prysznicowe o dobranej na wymiar szerokości oddzielą natrysk od reszty łazienki.
Połączenie wanny z prysznicem to idealna opcja dla tych, którzy na co dzień wolą szybki prysznic, ale czasem chcą zrelaksować się w wannie. Warto pomyśleć o tym także w domu z dziećmi, gdyż wanna wówczas na pewno się przyda, zarówno do dziecięcych zabaw, jak i do prania ręcznego.

 

Author: hotel-staromiejski.pl