Dekoracje na okrągły stół. Jak udekorować okrągły stolik? Dekoracja stołu na uroczystą kolację

Choć wydawać by się mogło, że istnieje szereg ważniejszych decyzji podczas organizacji uroczystości weselnej, mimo to, wybór kształtu stolików ma spore znaczenie. Jakie są zalety okrągłych stołów i jaka dekoracja stołu na uroczystą kolację i wesele sprawdzi się najlepiej?

Dekoracje na okrągły stół

Okrągłe stoły weselne mają wiele zalet. Sprawdzą się jednak wyłącznie na dużej sali lub gdy planujemy niewielką ilość gości, ponieważ trudniej je odpowiednio rozlokować w przestrzeni niż tradycyjne prostokątne stoły. Jakie powinny być dekoracje na okrągły stół? Powinna być ona dość zwarta i zajmować wyłącznie centralną część blatu, w innym razie może pojawić się problem z umieszczeniem na stole potraw i nakryć dla gości.

Okrągły kształt a dekoracja stołu na uroczystą kolację

Oprócz tradycyjnych przyjęć weselnych, okrągłe stoły to też świetne rozwiązanie na romantyczną kolację we dwoje lub eleganckie przyjęcie. Pozwalają na swobodną rozmowę wszystkich uczestników spotkania, a subtelna dekoracja w centrum (najlepiej z owoców i kwiatów), wzbogacona o światło świec, zbuduje niesamowity nastrój.

 

Author: hotel-staromiejski.pl