Dekoracje kwiatowe na stół weselny. Jak dekorować stół na specjalne okazje przy pomocy kwiatów? Dekoracje kwiatowe na stół komunijny

Kwiaty stanowią piękną ozdobę każdej przestrzeni, która sprawdza się na różne okazje. Mogą się nadać, jako dekoracje kwiatowe na stół komunijny lub weselny. Sprawiają, że każde święto staje się jeszcze piękniejsze.

Na cześć nowożeńców – dekoracje kwiatowe na stół weselny

Gusta bywają różne – nie ma przecież dwóch takich samych osób. Dzięki temu pomysły na dekoracje ślubne mogą być tak bardzo różnorodne. Dekoracje kwiatowe na stół weselny dają ogrom opcji aranżacyjnych. Największy element – bukiet lub wieniec – powinien znajdować się na stole państwa młodych. Mniejsze kompozycje powtarzające ten sam motyw powtarzają się na wszystkich pozostałych stolikach. Mogą to być kwiaty, rośliny zielone lub nawet liście.

Delikatność i subtelność – dekoracje kwiatowe na stół komunijny

Majowe komunie to czas pięknego rozkwitu wiosennych kwiatów. Dzięki temu często pojawiają się one w dekoracji stołu podczas uroczystego obiadu. Zazwyczaj są to wczesne wiosenne kwiaty, jak konwalie, bez czy stokrotki, często w jasnych i subtelnych kolorach, podkreślających charakter wydarzenia.
Dekoracja powinna być dopasowana do okoliczności – kwiaty, dzięki swej różnorodności pozwalają na stworzenie wielu rozwiązań na każdą okazję.

 

Author: hotel-staromiejski.pl