Dekoracja na stół młodej pary. Dekoracja weselna z charakterem.

Narzeczeni planujący swój wielki dzień dbają o wszelkie detale, żeby w tym wyjątkowym momencie, podczas wspólnego świętowania wraz z zaproszonymi gośćmi, wszystko wyglądało po prostu idealnie. Ze względu na charakter imprezy weselnej można się pokusić o przeróżne formy, jakie może przybrać dekoracja stołu młodej pary. O czym warto pamiętać?

Dekoracja na stół młodej pary

Przede wszystkim trzeba się zastanowić, jakie planujemy zorganizować wesele. Czy będzie to klasyczne, eleganckie przyjęcie, czy cyganerska impreza boho. W zależności od wyboru, trzeba będzie dopasować odpowiednie formy, jakie będzie mieć dekoracja stołu młodej pary. To od tego miejsca trzeba zacząć ozdabianie sali, gdyż to tu powinny być skupione wszystkie oczy. Pozostałe stoły powinny wyłącznie powtarzać główny element.

Dekoracja na stół pary młodej – co wybrać?

Jeśli szukamy czegoś w duchu eleganckim, sprawdzą się odpowiednio przybrane kwiaty i owoce. Z kolei przy bardziej „eko” imprezie, można pokusić się o luźno ułożone bukiety z polnych kwiatków, pióra, a nawet balony, użyte jako dekoracja na stół pary młodej. Pokażmy w dniu naszego ślubu, co tak naprawdę nam w duszy gra.

Author: hotel-staromiejski.pl