Dekoracja serwetek na stół. Czy serwetki mogą być ozdobą stołu? Dekoracja stołu na Sylwestra

Oprócz dbania o codzienny, piękny wygląd stołu, który idealnie wpisuje go w przestrzeń salonu i wybraną przez nas aranżację wnętrza, warto również zadbać o przygotowanie go też na specjalne okazje. Zastanówmy się, jakie dekoracja stołu na Sylwestra lub urodziny domowników będą najlepsze. Czy można zachwycić wszystkich dzięki zwykłym serwetkom?

Dekoracja serwetek na stół?

Wydają się tak bardzo niepozorne, ale mogą stanowić fenomenalną ozdobę. Serwetki – gładkie lub z printem a nawet fakturą – same w sobie potrafią być naprawdę piękne. Dodatkowo można nauczyć się różnych metod składania ich, dzięki czemu staną się dodatkowo efektowne. Oprócz tego w Internecie znajdziemy wiele poradników, jak powinna być samodzielnie zrobiona dekoracja serwetek na stół. Może to być bukiecik kwiatów, gałązka iglaka lub inny papierowy element. Wszystko zależy od okazji.

Szalone pomysły pełne blasku – dekoracja stołu na Sylwestra

Serwetki udekorowane dodatkowo połyskującymi elementami – wstążkami, brokatem, sprawdzą się też idealnie jako praktyczna ozdoba stołu na wielkie bale karnawałowe i nie tylko. Żonglujmy pomysłami i spędzajmy czas na dobrej zabawie.

 

Author: hotel-staromiejski.pl