Trafiony prezent ślubny

Obecnie większość par wkraczających na wspólną drogę życia jako prezent ślubny życzy sobie gotówkę. Dla gości sytuacja jest wtedy prosta (o ile są w stanie przeznaczyć na ten cel rozsądną kwotę). Niektórzy jednak są tradycjonalistami i pozostają przy starej formie prezentów bardziej namacalnych, można rzecz – pamiątkowych.
Dla gości weselnych może stanowić nie lada problem wybór odpowiedniego prezentu, tak żeby był on z klasą, smakiem i dobrze wpisywał się w gusta pary młodej.

 

Jest kilka sprawdzonych przykładów na trafiony prezent ślubny:
komplet ręczników z okolicznościowym haftem – na przykład imionami pary młodej i datą ślubu. Prezent przydatny w każdym domu, a dodatkowo przez długi czas będzie przypominać o radosnym dniu ślubu.
– książka – najlepiej nowość wydawnicza z roku, w których odbywa się uroczystość zaślubin. Warto postarać się o płynącą z głębi serca dedykację dla młodych.
– bon do sklepu budowlano-wykończeniowego – prezent dobry zwłaszcza dla par, które mają w planach budowę domu, lub remont wspólnego mieszkania.
– wino dobrego rocznika i komplet kieliszków – wino im starsze, tym lepsze – może para młoda zechce zostawić je do uczczenia swojej pierwszej, dziesiątej, pięćdziesiątej rocznicy ślubu?

 

Author: hotel-staromiejski.pl