Trzydniowy wyjazd za miasto i dylemat. Co zabrać ze sobą? Co zabrać na trzydniową wycieczkę

Długo wyczekiwany wyjazd za miasto, zbliża się wielkimi krokami. Spacery, zwiedzanie atrakcji oraz integracja z przyjaciółmi, to tylko nieliczne korzyści wynikające ze weekendowego wyjazdu. Przed jego rozpoczęciem, należy się jednak odpowiednio przygotować.
Jeśli plan zwiedzania macie gotowy, bilety kupione to nadszedł czas na istotny element- plecak.

Co zabrać na trzydniową wycieczkę za miasto?

Podczas wyjazdu, może zdarzyć się wszystko. Nagła zmiana pogody, kontuzja, zamoczenie butów lub pomyłka na szlaku, która może doprowadzić do zagubienia się. Aby być przygotowanym na każdą ewentualność, koniecznie spakuj niezbędne rzeczy, które pomogą Ci rozwiązać każdy problem.

Oto lista najważniejszych rzeczy, które trzeba zabrać ze sobą na trzydniową wycieczkę za miasto.

 1. Wygodne buty na zmianę oraz klapki, które przydadzą się podczas kąpieli.
 2. Dobrze wyposażona kosmetyczka, a w niej szczoteczka do zębów, pasta, grzebień, mydło i szampon. Jeśli jesteś kobietą, nie zapomnij o ulubionych kosmetykach!
 3. Zapasowa bielizna. Nigdy nie myśl, że zabranie ze sobą wyliczonej pary majtek i skarpetek wystarczy. Zawsze miej zapasową parę na wszelki wypadek. To samo tyczy się koszulek.
 4. Wygodne ubrania na każdą porę to podstawa. Prócz krótkich spodenek, zabierz ze sobą wygodne, ciepłe spodnie lub leginsy.
 5. Piżama.
 6. Latarka.
 7. Scyzoryk
 8. Mapa. Nie licz na GPS w telefonie. A co jak Ci się rozładuje?
 9. Apteczka.
 10.  Dowód osobisty oraz pieniądze.
 11. Ręcznik. Najlepiej dwa, na wszelki wypadek.
 12. Ładowarka do telefonu
 13. Aparat, do uwiecznienia wspaniałych chwil.
 14. Drobne przekąski.

Kiedy pakujesz swój plecak, staraj się unikać zbędnych przedmiotów, które obciążą Twoje plecy i zmuszą pracę do większej pracy. Szybko się zmęczysz i możesz nabawić się niechcianej kontuzji. Nie pakuj też jedzenia, jeśli nie ma takiej konieczności. Potrzebne rzeczy zawsze możesz zakupić na miejscu, unikając przy tym dźwigania oraz ewentualnego zepsucia się jedzenia.
Jeśli na co dzień przyjmujesz leki, koniecznie zabierz je ze sobą. Najlepiej skapuj o kilka tabletek więcej, gdyby lek się zgubił lub zanieczyścił.

Author: hotel-staromiejski.pl